Tüm Haberler

Başkan Belgemen geride kalan iki ayı değerlendirdi

  • Başkan Belgemen geride kalan iki ayı değerlendirdi


İlçemize 2 ay gibi bir kısa sürede yaptığımız hizmetler.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin üzerinden aşağı yukarı 2 ay geçti. İki aylık bu süreçte çok güzel başlangıçlara imza attık.

Ekibimizle birlikte yaptığımız değerlendirme sonucunda İlçemizin öncelikli en büyük eksiklikleri neler, hangi projeleri hayata geçirebiliriz, İlçemiz insanlarına neler katabiliriz çabasında olduk ve iki aylık bu kısa sürede;< [...]İLAN - İMAR PLAN TADİLATI

  • İLAN - İMAR PLAN TADİLATI


İLAN

 

 

Tuz Gölü Özel Çevre Koruma Bölgesi, Aksaray İli, Eskil İlçesi, Merkez Mahallesi sınırları dâhilinde mülkiyeti Maliye Hazinesine ait 876,877,982,983 ve 986 adalar dâhilinde Eskil Belediye Başkanlığı tarafından hazırlattırılan "Toplu Konut Alanı" amaçlı 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği Bakanlık Makamının 10.05.2019 tarihl [...]DUYURU! Belediye Misafirhanede kalan öğrencilerimizin dikkatine!

  • DUYURU! Belediye Misafirhanede kalan öğrencilerimizin dikkatine!

Belediyemiz misafirhanesinde kalan öğrencilerimiz, yatırmış oldukları depozitoları geri almaları için; resimdeki dilekçeyi bilgisayara kaydedip doldurarak eskilmuhasebe@hotmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

 

 


[...]


1.KISIM ARAZİ DERECELENDİRME HARİTASI

  • 1.KISIM ARAZİ DERECELENDİRME HARİTASI

AKSARAY ESKİL 1.KISIM ARAZİ TOPLULAŞTIRMA DERECELENDİRME HARİTASI ( TOPRAK DEĞER HARİTASI) TOPLANTI SAATLERİ.
BELİRTİLEN KÖY VE MAHALLELERDE ARAZİ SAHİPLERİNİN LİSTEDE BELİRTİLEN TOPLANTILARA KATILMASI VE TOPLANTILARDA ASKIYA ÇIKACAK OLAN DERECELENDİRME HARİTALARINA BAKMALARI ÖNEMLE DUYURULUR ...

[...]