Seslenis

Seslenis

Değerli Hemşehrilerim;

        31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum.

        Eskil Belediye başkan adaylığımın açıklandığı günden, 31 Mart yerel seçimlerinin yapıldığı güne kadar ben ve ekibim kapı kapı dolaşarak sizlerin teveccühüne layık olmak için mücadele verdik.

Zorlu bir maratonun sonunda güzel ilçemiz Eskil’in belediye yönetimi, ben ve ekibime nasip oldu.

Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel ilçemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.      

        Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle,   sizlere hizmet etme çabası içinde olacağız.

        İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle İlçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.

            Biz güçlü bir ekip olarak yola çıktık. Her biri kendi alanında uzman meclis üyelerimizle, ilçemizin hak ettiği hizmeti alması için gece gündüz mücadele verdik.

            Allah’ın izniyle bizlere güvenen ve bizleri destekleyen siz kıymetli Eskilli Hemşerilerimizi asla hayal kırıklığına uğratmayacağız.

        Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin İlçemizin her noktasına ulaştığı modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.

İlçemizi Aksaray’ın en gelişmiş ilçeleri arasına sokmak bizim asli görevlerimiz arasındadır. İlçemiz merkezinden tutun, en ücra yaylasına kadar eşit bir şekilde hizmet götürmek bizim görevimizdir.    

   Büyük düşündünüz ve bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize teşekkürlerimi, selam ve kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.

Allah’ın izniyle Sizlere En İyi ve Eşit Hizmetleri sunacağız.

“İŞİN ÖZÜ BELGEMEN SÖZÜ”


  • Oluşturulma Tarihi : 3/21/2017 9:10:01 PM