HABER ve DUYURULAR

Eskil Belediyesi Kilitli Parke Döşeme Çalışmalarına Başladı.

  • Eskil Belediyesi Haberler

Eskil Belediyesi Kilitli Parke Döşeme Çalışmalarına Başladı.

Eskil Belediyesi Kilitli Parke Taş Döşeme çalışmalarına başladı

Eskil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçeye modern ve estetik bir görünüm kazandıran kilit parke taşı uygulaması ilçe merkezindeki mahallelerde bahar aylarının tekrar gelmesiyle yeniden başlatıldı.
‘’plan dâhilinde gerçekleşen kilitli parke taş döşeme işlemi ilçemizi daha yaşanabilir ve modern bir yer haline getirecektir.’’diyen Başkan Alçay çalışmaları yerinde inceledi.
Çalışmalarla ilgili, Başkan Alçay;’’ Göreve geldiğim günden bu yana İlçemizde yaklaşık bir milyon m2 alanda kilitli parke taş döşeme çalışması yaptık. 2017 yılında da ilçe merkezindeki eksik kalan mahallelerde kilitli parke taş çalışmalarını kaldığı yerden devam ettiriyoruz, İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçemiz merkezinde kilitli parke taş çalışması yapılmayan hiçbir yer kalmayacak. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Gayemiz Eskil’imizi her alanda modern bir ilçe haline getirmektir ‘’ diye konuştu.


  • Haber Tarihi : 28 Mart 2017